Elektrické podlahové topení pro rodinné domy

Ročně můžete ušetřit tisíce
Elektrická energie jako zdroj tepla na vytápění je levnější na provoz i instalaci. Navíc může být i mnohem ekologičtější. Elektrické podlahové topení je nenáročné na údržbu a servis. Celkové náklady na energie domu tak výrazně klesají. V grafu vidíte, kolik ušetří 4členná rodina, která žije v domě o velikosti 120 m2. Tepelná ztráta domu je 5 kW.

Image

Topné kabely s doživotní zárukou

Dvoužilové odporové topné kabely jsou typické svou životností. Životnost topného kabelu je dokonce srovnatelná s životností elektroinstalace ve zdech domu. Při kvalitní pokládce tedy není žádný předpoklad, že byste je někdy museli opravovat.

Topte efektivně díky chytrému ovládání iWWt z mobilu

Slyšeli jste, že elektrické podlahové topení drahé? Za určitých předpokladů tomu tak může být. Jako náš zákazník můžete mít exkluzivní ovládání topení - iWWt - díky kterému můžete ovládat topení z mobilu - hlídat a upravovat nastavení teplot, sledovat přehledy topení apod. Cestou z práce si prostě nastavíte, že očekávaná společnost na večeři bude mít komfortní teplotu 23°C a iWWt do zařídí. Regulaci může využívat kdokoliv, komu dáte přístup. Tedy každý člen rodiny si může regulovat teplotu po svém.

Na elektrické podlahové topení můžete dát jakoukoliv krytinu

Dodáváme výhradně kvalitní odporové topné kabely vyráběné zde v Evropě. Kabely jsou dvoužilové. V praxi to znamená snadnější a levnější montáž a ještě odolnější izolaci topného kabelu proti případnému mechanickému poškození. Podlahové topení do každého bytu je dnes již bráno jako samozřejmost. I výrobci podlahových krytin to vědí, a tak i na topné kabely můžete dát téměř jakoukoliv krytinu - vinyl, dlažbu, koberce, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy aj. - je to jen na vás, jaký interiér si přejete. Zajímá vás, jak funguje vytápění topnými kabely po technické stránce? Stáhněte si Stavební příručku. Najdete v ní nejběžnější mýty i specifikace pro techniky.